Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

За кожною чорною клавішею обов’язково йдуть біл

Музика – джерело розвитку особистості. Вона допомагає сприймати світ в яскравих відтінках веселки. А її можливість відображати переживання людей в різні моменти життя – дивують та надихають.
Не можна не зазначити, що з приходом епохи інноваційних технологій класика музичної культури відійшла на другий план, звільнивши місце гаджетам і соціальним мережам. Та разом з тим, ця епоха дала можливість розвитку деяких музичних інструментів. 


Відтак наприкінці минулого року інструментальна скарбниця Каланчацької школи естетичного виховання поповнилась новим електронним фортепіано. А початок 2018 року подарував, ще один неочікуваний сюрприз. 25 січня голова Каланчацької об’єднаної територіальної громади Володимир Зінчук презентував синтезатор. Ця подія стала святковою не тільки для педагогів, а й для вихованців школи, адже придбаний інструмент є мобільним, що дає можливість учням демонструвати свої таланти не тільки в школі, а й за її межами.
Впевнена, що нові інструменти підвищать зацікавленість дітей до навчання,та усучаснять його.
Підтримка духовного та культурного розвитку дітей, це вклад не тільки в їхне майбутнє, це вклад в розвиток всього суспільства!« повернутися до списку новин