Дискотека у розпалі

Дата: 01.07.2018 22:20

Турбота про молоде покоління є важливою частиною повсякденного життя. Це і патріотичне виховання молоді, її змістовне дозвілля, а також запобігання негативним явищам у молодіжному середовищі та об’єднання молодих людей навколо спільної мети. А що об’єднує краще ніж музика?
До вчорашнього дня напевно ніхто не міг сказати, коли відбулася остання дискотека в ГБК.
Тому за сприяння першого заступника селищного голови Андрія Лабушного, 17 березня 2018 року відбулась святкова дискотека для молоді. Вечір супроводжувався не просто танцями під запальну сучасну музику, а й різноманітними конкурсами, які були підготовлені заздалегідь. Надзвичайно порадував, то й факт що присутні активно приймали у них участь.

Слід зазначити, що дискотека носить дуже позитивний характер, адже у нашої молоді немає альтернативи для відпочинку, у вечірній час. Такий захід дає можливість молові відпочити, а батькам почувати себе спокійно, адже під час заходу за дітьми слідкують учасники громадського формування з охорони громадського порядку.
Спеціалісти Каланчацької селищної ради також долучились до заходу та отримали масу задоволення від нього.Фото без опису