Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Новокиївка

Дата: 01.07.2018 22:27

29 березня 2018 року, у с.Новокиївка відбулось публічне слухання звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука. Під час звіту було презентовано інформацію про проведені заходи, про виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності об’єднаної територіальної громади у 2017 році. Так, у своєму виступі Володимир Калинович звернув увагу присутніх на тому, що 2017 рік був не простий, але разом з тим багато зроблено. Проте, ще більше викликів стоїть перед нами в 2018 році і саме на вирішені нових завдань потрібно зосередити спільні зусилля.

Протягом 2017 року було профінансовано такі заклади соціальні сфери: навчально виховний комплекс – 3 839 440 грн; будинок культури – 94 818 грн; лікарський амбулаторний заклад – 297 863 грн.
Здійснено заходи, щодо благоустрою села Новокиївка, а саме:
- проведено капітальний ремонт вуличного освітлення (906 425 грн)
- придбано морозильну камеру(8700 грн);
- придбано дитячий ігровий майданчик(48 700 грн);
- здійснено частково поточний ремонт доріг.
Завдяки діючій програмі «Поліпшення життєзабезпечення, соціального захисту громадян, які опинились в складних життєвих обставинах на 2018-2021 роки» - виділено матеріальну допомогу:
- на поховання непрацюючим громадянам, в разі смерті до досягнення пенсійного віку - чотирьом особам;
- на лікування - одній особі;
- у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем - двом особам;
- демобілізованим військово службовцям, учасника АТО- чотирьом особам.
Також завдяки співфінансуванню з Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» (який співфінансується з бюджету Каланчацької селищної ради) надано довгостроковий пільговий кредит – двом особам.
На завершення звіту, Володимир Зінчук висловив слова вдячності всім, хто словом і ділом підтримував нашу громаду.Фото без опису