Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Гаврилівка Друга

Дата: 01.07.2018 22:33

30 березня 2018 року, у с.Гаврилівка Друга відбулась презентації публічного звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти місцевих та державного бюджету та інші питання щодо діяльності селищної ради в 2017 році.
У своєму виступі, Володимир Калинович акцентував увагу на основних показниках соціально-економічного розвитку району, бюджетних питаннях, реалізації проектів, здійснених заходах у сфері освіти та медицини.

Не оминув і соціальні сфери, які були профінансовані у минулому році по Гаврилівському округу, а саме: загально освітня школа – 3 130 955; дитячий садок – 996 938; будинок культури – 244 366; лікувальний амбулаторний заклад - 168 706.
Також кошти виділялись на :
- проведення ремонту дорожнього покриття (48 714 грн)
- придбання дитячого ігрового майданчика(47 700 грн)
- придбання газового котла для дитячого садка (30 480 грн)
- придбання мультимедійного обладнання (62 500 грн)
Завдяки діючій програмі «Поліпшення життєзабезпечення, соціального захисту громадян, які опинились в складних життєвих обставинах на 2018-2021 роки» - виділено матеріальну допомогу:
- на лікування - одній особі;
- у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем – чотирьом особам;
- демобілізованим військово службовцям, учасника АТО- двом особам.
Завдяки співфінансуванню з Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» (який співфінансується з бюджету Каланчацької селищної ради) надано довгостроковий пільговий кредит – п’яти особам.
Голова ОТГ також окреслив пріоритетні напрямки подальшої роботи та ключові завдання розвитку громади у 2018 році. Відповів на всі питання, які виникали під час звіту, а також прийняв до уваги побажання населення, стосовно подальшого розвитку їх округа.