Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Людина живе доти, доки живе пам’ять про неї.

 Традиція доглядати за могилами рідних і близьких вважається однією з найсакральніших з усіх існуючих. Проте, є чимало могил, до яких ніхто ніколи не приходить і вони залишаються сам на сам з природою.
30 березня перед Великоднем, за ініціативи голови органу самоорганізації населення мікрорайону «Каланчацький» Діни Снігурської було організовано суботник із приведення території кладовища в належний естетичний та санітарний стан.


Захід розпочався о 9 годині ранку, бажаючих допомогти збільшувалось з кожною хвилиною. У ньому взяти участь небайдужі мешканці селища, а також депутати Каланчацької селищної ради Олег Онуце та Костянтин Безуглий.
Потягом кількох годин люди активно та ретельно проводили роботу з очищення територій від сміття, опалого листя та молодої порослі кущів та дерев. Результатами цього стали вивезені декілька причепів повні сміття, та чисті газони й прилегла територія.
З гарним настроєм та задоволенням попрацювали на благо села.
Шановні односельці! Не стійте осторонь, залучайтеся до колективної праці! Давайте розраховувати тільки на свої сили!« повернутися до списку новин