Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с. М.Горького?

Дата: 01.07.2018 23:00

13 квітня 2018 року, у с.М.Горького відбулось публічне слухання звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука про роботу селищної ради і її виконавчого комітету за 2017 рік.
На початку звіту очільник громади розповів про результати реформи децентралізації, а також детально проаналізував доходи та видатки бюджету Каланчацької громади, зупинився на досягненнях у сферах освіти, медицини, комунального господарства та благоустрою.

Володимир Калинович зауважив, що самим напруженим періодом був початок організації громади, передача та прийняття майна комунальної власності від районної ради, адже працівники медичних закладів, працівники освіти, культури не повинні були залишитися без заробітної плати
Протягом 2017 року було профінансовано такі заклади соціальні сфери: горьківську загально освітню школу – 3 141 416грн.; дошкільний заклад освіти- 400 921 грн.
Здійснено заходи, щодо благоустрою села М.Горького, а саме:
- придбання насосів для КГ «Домузла»(76 500грн)
- придбання ноутбука (9 000 грн);
- придбано дитячий ігровий майданчик(48 700 грн);
- відремонтова шкільний автобус (100 000грн)
- грейдерування доріг
Завдяки діючій програмі «Поліпшення життєзабезпечення, соціального захисту громадян, які опинились в складних життєвих обставинах на 2018-2021 роки» - виділено матеріальну допомогу:
- на лікування - двом особам;
- у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем - двом особам;
- демобілізованим військово службовцям, учасника АТО- чотирьом особам.
Також завдяки співфінансуванню з Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» (який співфінансується з бюджету Каланчацької селищної ради) надано довгостроковий пільговий кредит – двом особам.
На завершення Володимир Калинович розповів про перспективи 2018 року, а також про інвестиції, які планується залучити.
Основними перспективами для с. М.Горького є, встановлення вуличного освітлення та ремонт дорожнього покриття.
З метою запровадження концепції реалізації державної політики у сфері загальної середньої освіти буде оснащення закладу навчально-методичним забезпеченням для учнів першого класу «Нової української школи»,
Звичайно час реформ ніколи не був простим, але уже зараз можна сказати, що вони несуть позитивні зміни в нашу громаду, в наше життя!Фото без опису