Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Талант завжди родом з дитинства.

Кажуть, що кожна дитина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. В цьому році таким полем став традиційний обласний огляд-конкурс дитячої та художньої творчості «Таврійський барвограй».
17 квітня молодь Каланчацької об’єднаної територіальної громади продемонструвала майстерне володіння навичками вокального, хореографічного, театрального мистецтва, а також виставковими роботами декоративно-ужиткового, образотворчого та фото мистецтва.


Різнобарв’я жанрів, 57 конкурсних номерів(513-учасників), які було відібрано до обласного етапу - високий показник роботи наших: вчителів, вихователів, керівників позашкільних гуртків. Щодня вони допомагають дітям повірити в себе, свій талант, можливості творити, досягти висот у різних галузях людського життя.
Це був не просто фестиваль, це був повноцінний концерт, під час якого присутні: то поринали в сум, то посміхались від душі, а під час виступів хореографічних колективів поглядали заворожено. Він надовго залишить в душі та пам'яті яскраві враження. 
Діти наше майбутнє і ми ними пишаємось!
P.S. З нетерпіння чекаємо результатів конкурсу.« повернутися до списку новин