Виїзна виставка присвячена 32 річниці пам’яті трагедії на Чорнобильській АЕС

Дата: 01.07.2018 23:18

26 квітня під час мітингу присвяченому 32 річниці пам’яті трагедії на Чорнобильській АЕС, відбулась виїзна виставка експонатів того часу. Переглядаючи знімки, документи ми ніби повертаємось в далекий 1986 рік, в інше життя, життя що не знало втрат.
Згадується легенда про чудову країну – Атлантиду, народ якої, сильний і розумний, досяг великих здобутків в науці, техніці, медицині. Але захопила атлантів гординя, вирішили зрівнятись вони з богами, і покарали їх боги за це. Чорнобиль – це кара людям за їх небажання жити у гармонії з природою, за пріоритет науково-технічного прогресу над духовним вдосконаленням. Ми прагнемо досягти висот, забувши про, те що ми лише крупиці в цьому величезному світі яким править Природа.