Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

«На крилах творчості»

Щоб почути красу української мови, побачити розмаїття українських костюмів, помилуватися співом освітян, захопитися майстерністю читців художнього слова, взяти участь в запальних танцях, побувати в театрі, зустрітися з майстрами вишивки, аплікації, виробів з дерева не треба їхати де інде бо Каланчацька громада вмістила все це в своїх працівниках освіти.


27 квітня 2018 р. в центрі дитячої та юнацької творчості відбувся огляд – конкурс художньої самодіяльності «На крилах творчості», учасниками якого були працівники освіти Каланчацької об’єднаної територіальної громади та Каланчацького району. Важко на словах передати безмежну любов освітян до рідного краю – вони це виспівали в піснях, відтворили в поетичних рядках.
Конкурс увібрав у себе шість номінацій: вокал, художнє слово, театральне мистецтво, авторська творчість, хореографія та фольклор.
Журі огляду-конкурсу відзначило високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури, розмаїття творчих репертуарів художніх колективів та окремих виконавців, а також те, що у тематиці виступів були твори, присвячені рідному краю.
Концерт був емоційним і вражаючим, тому не залишив глядача байдужим. Це дало змогу відволіктися від буденності та поринути у світ мистецтва.
З нетерпінням чекаємо результатів конкурсу!« повернутися до списку новин