Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Каланчацький край - цілюще повітря, дивовижна історія, Чорне море! Презентація туристичного потенціалу на Кам'янській Січі

Таврійські степи чарівний куточок Херсонщини, який оберігає таємницю 207 курганів, унікальний край, де гармонійно поєднуються культурні традиції різних історичних епох і народів. Тут безмежно глибоке синє небо, що зливається з водою на самісінькому небосхилі, кручі і панорама, від якої захоплює дух.
Презентуючи Каланчацький край для гостей фестивалю - розповіли про загадкову історію кохання та любові до рідної землі видатної жінки Софії Богданівни Фальц-Фейн, яка в 1897 році на березі Каркінітської затоки заснувала перлину Таврійського краю, місто-мрію Хорли. Навіть сьогодні це унікальний оазис цілющого, рекреаційного та туристичного потенціалу який приваблює туристів з різних куточків України та ближнього зарубіжжя.


Тут знаходиться прісне озеро, котре б’є з-під землі фонтаном при в’їзді на півострів. Вода в ньому не проста, а золота, точніше «срібна», з домішкою колоїдного срібла, тому стерильна. Води чистіше і смачніше не знайдете!
Тут концентрація йоду на тутешньому березі зашкалює. А вимазані чорним брудом зелені чоловічки (обвішані водоростями), своїм виглядом «підтверджують» статус лікувального курорту.
Тут цілюще повітря, настояне на іонах брому і йоду, ароматах степових трав і садів, добре прогріте сонцем (якого в цих місцях майже 300 днів на рік), воно сприяє лікуванню багатьох хвороб.
Каланчацьке Примор'я - це 35 кілометрів пляжів, уздовж добре прогрітих сонцем пологих мілин Джарилгацької і Каркінітської затоки. Це мальовничі селища, що мають свою незвичайну і романтичну історію, щедра та багата на врожай земля.
Ще одним місцем у раю є літній оздоровчий табір «Дивосвіт» села Роздольного. Територія табору становить 2,5 гектарів. Навкруги паркова зона із віковими деревами, висадженими ще у XVIII столітті. Море знаходиться за 200 метрів від місця проживання.
Чекаємо кожного, хто бажає відвідати наші безкраї степи, відчути прохолодний бриз чорного моря та насолодитись історією минулих поколінь.« повернутися до списку новин