Каланчацький край презентував свої творчі можливості.

Дата: 01.07.2018 23:30

З останньої зустрічі минуло півроку, тоді біля похмурого Дніпра огорнутого густим туманом, ми почували себе трохи скуто та невпевнено. Цього ж разу природа бавила присутніх різнобарв’ям кольорів, пекучим сонцем та прохолодним вітерцем. Тут на території Кам’янська січі розляглась ціла алея виробів народних майстрів, де кожен міг проявити себе.Каланчацький край презентував кулінарні таланти своїх господинь та господарів, які з любов’ю приготували частування для гостей фестивалю: варенички, домашню ковбаску, козацький куліш та запашну випічку під справжню українську горілочку, яку можна було скуштувати слухаючи музичний супровід аматорів нашого краю.

Майстрині Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради, представили чудову виставку декоративно-ужиткового мистецтва та сувенірної продукції.Фото без опису