Вітаю всіх жителів Каланчацького краю з чудовим святом - Днем вишиванки!

Дата: 01.07.2018 23:43

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.
Дня нас українців національної святинею є вишиванка, яка символізує собою духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь - зв’язок, що не переривається віками.
Саме вишиванка є символом здоров’я і краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності.

Нам українцям, дійсно пощастило з нашим корінням та традиціями! Те що, українська вишиванка вже який рік поспіль вважається модним трендом, є яскравим доказом того, що наша культура унікальна і неповторна, чим привертає увагу всього світу! Вишиванка - це гарно, сучасно, це органічна частина повсякденного життя українців, генетичний код і дрес-код нації.
Нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу.
Зі святом вас!

З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир ЗінчукФото без опису