Над Каланчацьким краєм замайорів Прапор Європейського Союзу

Дата: 01.07.2018 23:46

Слово “Європа” для кожного українця вже стало знаковим і означає значно більше, ніж частина світу, в якій ми живемо. Нам пощастило з географічним розташуванням: ми народилися в самій душі Європи – в її географічному центрі.
Щорічне святкування Дня Європи, метою якого є висвітлення історичних і культурологічних фактів тісного зв’язку нашої держави з країнами «Старого Світу», чи «Колиски людства», дає усвідомити спільність нашої історії. В цей день українська символіка перемежовується з атрибутами інших країн та акцентує увагу на міждержавних контактах

19 травня на площі імен Т.Г. Шевченко, відбувся урочистий захід. Підняли прапор Європейського союзу учні ЗОШ№1 Кравченко Наталя та Блоцький Дмитро. Під час заходу ведучі ознайомили присутніх з історією зародження даного свята, а Олександр Крайнов порадував піснею.
Саме в цей день ми, українці, разом з іншими європейськими народами демонструємо свою єдність в утвердженні спільних цінностей та нових перспектив розвитку об’єднаної Європи.