Розпочалась перевірка готовності пришкільних таборів

Дата: 01.07.2018 23:47

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу…
Одним з можливих варіантів відпочинку для малечі є пришкільний табір – це не просто місце перебування дитини в час, коли батьки працюють, це справжнє змістовне дозвілля для малечі з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів та захоплюючими екскурсіями.

Для забезпечення належного рівня відпочинку дітей в літній час з 21 травня 2018 року розпочалась перевірка роботи пришкільних таборів Каланчацької громади. До складу робочої групи з перевірки готовності до сезону відпочинку увійшли: Олена Руденко, провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чаплинського міжрайонного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Оксана Єрмишко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Каланчацької селищної ради та Євген Макортет начальник караулу 12 ДПРЧ головного управління ДСНС у Херсонській області капітан служби цивільного захисту.
У ході роботи перевіряється:
- документація закладів відпочинку, дотримання законодавства щодо забезпечення умов оздоровлення та відпочинку дітей (тривалість зміни);
- стан санітарно – гігієнічних умов табору;
- дотримання правил безпечного перебування дітей у закладах відпочинку (заходи протипожежного захисту, правила безпеки на водних об’єктах), тощо;
- дотримання законодавства з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності;
- належний медичний супровід під час перебування дітей у пришкільному таборі.
Також, щоб вберегти дітей від травматизму та нагадати правила поводження на воді та в екосистемах, начальник караулу, Євген Макортет, провів лекції для учнів шкіл.