Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Діти – наше найдорожче багатство

Символічно, що з настанням літа ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей, адже саме у цей час розпочинаються довгоочікувані канікули, які саме й асоціюються з безтурботною порою дитинства.
Сьогодні, 1 червня 2018 року Центр дитячої та юнацької творчості подарував молодому поколінню справжнє свято - «Казковий світ дитинства».


Привітала малечу, їх вихователів, батьків та гостей начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Каланчацької селищної ради Олена Ситнікова.
«Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.» - підкреслила Олена Володимирівна.
Під час свята присутніх вражали граціозні та оригінальні танцювальні виступи хореографічного колективу «Живчики», творче декламування віршів у виконанні Альони Стринжи та Анни Гініної, їх дзвінкі голосочки та нестримні ритми танців линули на все селище. У зв’язку з цим перехожі охоче долучались до свята, з упевненістю можна сказати, що з таким творчим, перспективним підростаючим поколінням зовсім не лячно сміливо крокувати в майбуття.
Після урочистої частини переповнених позитивних емоцій дітей очікували розваги, конкурси та ігри, серед яких найкращий малюнок, спортивна естафета, бадмінтон, та багато інших.
На закінчення заходу, за сприяння Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука та депутатського корпусу Каланчацької громади кожен з його учасників отримав солодкий подарунок-морозиво.

Р.S. Під час заходу неймовірно приємно було бачити реакцію батьків та вихователів, які з гордістю споглядали на свої чада. Дякуємо всім хто долучився до святкування!« повернутися до списку новин