Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Звітний концерт Головного будинку культури та його філій.

Здавна національні традиції та пісенний фольклор були тим заборолом, що захищав нашу націю від фізичної та духовної навали різних варварів. Сьогодні ми не тільки продовжуємо історію своєї культури, а й розвиваємо її, впроваджуючи різні молодіжні течії.
02 червня, щоб долучити до прекрасного жителів нашого селища пройшов звітний концерт колективів художньої самодіяльності Каланчацької громади.


Перед початком концерту селищний голова Володимир Зінчук нагородив грамотами найкращі колективи та керівників культури.
За сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у примноження духовних цінностей і розвиток Каланчацької громади, творчий підхід у роботі, нагороджено:
Гургач Світлану Миколаївну, керівника аматорського колективу головного будинку культури;
Осауленко Анастасію Анатоліївну, керівнику танцювального колективу Гаврилівського сільського будинку культури-філії головного будинку культури;
Казаковську Тетяну Леонтіївну, художнього керівника Другобабенківського сільського будинку култури – філії головного будинку культури.
Колектив Привільського сільського будинку культури – філії головного будинку культури;
Колектив Новокиївського сільського будинку культури - філії головного будинку культури;
Колектив Олександрівського сільського будинку культури - філії головного будинку культури.
У концертній програмі взяли участь та продемонстрували свою майстерність найкращі вокалісти, танцювальні та вокальні колективи рідного краю. Впродовж чотирьох годин одні гарні виступи змінювались на інші, приносячи присутнім естетичне задоволення та море позитивних емоцій.
Дякуємо всім хто долучився до свята!« повернутися до списку новин