Не допустимо пожежу разом!

Дата: 02.07.2018 09:23

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Торішня трава швидко висихає і легко загоряється від сірника, цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Вони завдають шкоду навколишньому середовищу. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто.

Звертаємося до жителів громади, старост сіл, керівників установ та організацій з проханням, регулярно косити траву на своїх підконтрольних територіях та вивозити її на смітник, щоб не допустити її засихання та перетворення на легкозаймистий матеріал.
Просимо приділити особливу увагу покосу трави в тих місцях, де пожежа може призвести до значних матеріальних збитків. Пам’ятайте про шкоду, яка завдається природі внаслідок самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків!
Запобігайте виникненню пожеж в екосистемах!
Бережіть природу, будьте господарями своєї рідної землі!Фото без опису