Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Допомога військовим триває

Війна на Сході та захист державних кордонів продовжує об’єднувати навколо себе небайдужих жителів Каланчацької громади, які прагнуть підтримати наших військових і у такий спосіб теж брати участь у боротьбі з ворогом. 
Минулого тижня селищний голова Володимир Зінчук та його перший заступник Андрій Лабушний звернулись, із закликом до місцевих мешканців та старост сіл долучитися до збору гуманітарної допомоги військовим, що дислокуються на території смт. Чаплинка.


«Хоча й умови перебування в армії на сьогодні покращилися, але нашим захисникам потрібна підтримка земляків, яка й буде тією невеличкою лептою, внесеною до спільної перемоги над загарбником.», ? зауважив під час розмови Андрій Григорович
16 червня за сприяння селищного голови Володимира Зінчука та голови райдержадміністрації Олега Онуце, продукти харчування було передано представникам 13 – го батальйону 58-ї окремої мотопіхотної бригади.
Добрі вчинки спонукають до дій інших людей. Дякуємо за Вашу небайдужість і людяність, підтримку і розуміння, щедрість і стійку громадянську позицію. Нашим Захисникам важливо знати, що їх не забувають , на них чекають, бажають їм швидкої Перемоги та повернення додому.
Дуже дякуємо усім хто долучився до допомоги, а саме:
- Трубі В.В.(в.о.старости с.Нопавлівка)
- Семержію І.М. (в.о.старости с.Роздольне)
-Гонті В.В. (в.о.старости с.Олександрівка)
- Вовченко І.М.(в.о. старости с.Гаврилівка)
- Нечаю О.М. (депутату с.Горький)
- ПП «Постіженко»
- Штефлюк О.М.
- Гаврилівській ЗОШ І-ІІІст.
- Гаврилівському дитячому садку «Ромашка»
- пересічним громадянам села Олександрівка
- cільському комітету села Новопалівка (Тетяні Березницькій та Людмилі Серебринській)
Давайте пам’ятати, що добродіяння завжди повертається до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, добро. 
Разом ми – сила!« повернутися до списку новин