Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Відновимо руханку разом

Активний спосіб життя, здорове мислення та сприйняття цього світу – ось що зробить майбутнє нашої країни успішним. 
Наукові дослідження свідчать, що здоров’я людини більш ніж на 50-55 % визначається умовами і способом життя, тобто більша частина залежить від правильної організації рухової активності.
У сучасному світі спорт - обов’язкова складова здорового суспільства, він повинен займати перше місце у житті громади.

Оскільки в умовахактивного впровадження комп’ютерних технологій різко знизилася рухова активність як дітей, так і дорослих, особливо це актуально для молоді. І, як наслідок, підвищився відсоток людей з ослабленим здоров’ям. Саме тому відділом освіти, молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради розроблено заходи по охопленню руховою активністю для різних категорій населення громади.
Наразі «руханки» в установах, організаціях та незадіяного населення проводить інструктор-методист з фізичної культури, Катерина Боднарук. Прикро, що не всі установи дали згоду для проведення фізкультхвилинки, адже треба хоч трохи відволікатись від роботи та дати організму відпочити та зарядитись позитивною енергетикою. 
Запрошуємо всіх бажаючих 23 червня 2018 року взяти участь в проведення масової ранкової руханки присвяченої «Дню молоді», які відбудеться на площі Т.Г.Шевченка заплановано, початок о 09:00 годині« повернутися до списку новин