«На крилах прощального вальсу "

Дата: 02.07.2018 09:44

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Залишились в минулому ЗНО. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.
Минулого тижня атестати про повну загальну середню освіту та вітання з виходом у “велике життя” отримали всі випускники громади. Не обійшлосьі без медалістів та активістів, яких відзначили відповідними грамотами.

Завдяки налагодженій співпраці Каланчацької селищно ради з Благодійним фондом Євгена Рищука подяками та грошовими винагородами були нагороджені наступні учні:
1) За високі досягнення у навчанні
- Кухаренко Юрій Дмитрович (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2) (золотий медаліст);
- Касьяненка Олександр Миколайович (Горьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) (постійний переможець обласної олімпіади з трудового навчання, 2018 - ІІІ місце, 2017 - ІІ , 2016 - І )
2) За активну багаторічну та творчу участь у хореографічному колективі «Бешкетники»
- Мар’янська Анастасія Олегівна (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1);
- Опанасюк Вікторія Григорівна (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1).
3) За активну участь у громадському житті селища та школи
- Гюрджян Карина Прохорівна (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1);
- Ковальов Максим Євгенович (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1);
- Дубляк Євген Вікторович (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2);
- Філоненко Людмила Едуардівна (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2);
- Куюн Марія Анатоліївна (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2);
- Степашко Даніелла Олександрівна (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2).

Після урочистого шикування відбувся концерт, під час якого випускники віддали належну шану своїм вчителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плаваня. Випускні класи дарували присутнім святкові випускні композиції, а потім – випускний вальс.

P.S. Саме цим святом, шановні випускники, закінчується дитинство. Але життя не завжди свято. І сьогодні я хочу вам побажати, щоб ви, не дивлячись не на що, ставили перед собою мету і досягали її. Ні за яких обставин не втрачайте віру в себе. Любіть Україну! Можна бути заможним на любій землі, але щасливим можна бути тільки на Батьківщині