28 червня – День Конституції України! Шановні жителі Каланчацької громади!

Дата: 02.07.2018 09:46

Від щирого серця вітаю вас з 22-ою річницею Конституції України!
Відзначаючи цю подію, ми мусимо пам’ятати і пишатися тим, що наші конституційні традиції сягають початку XVIII сторіччя, коли український гетьман Пилип Орлик оголосив «Пакти і Конституції прав і свобод Запорізької Січі». Цей документ закріпив поділ гілок влади, а також права і обов’язки держави та громадян, ставши одним з перших у Європі прикладів конституції демократичного суспільства.

З гідного ставлення до Основного Закону своєї держави починається повага до співвітчизників, до всього народу та країни. Події на сході України, анексія Криму, збройна агресія з боку Росії змусили нас глибоко замислитись та усвідомити високу ціну єдності й територіальної цілісності держави.
Весь український народ став на захист конституційного ладу, щоб відстояти своє право жити в цивілізованій європейській державі. І нехай на шляху розвитку нашої країни саме Конституція стане надійним підґрунтям демократичних перетворень та економічного процвітання.
Бажаю всім міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідного краю та України вцілому!
З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир ЗінчукФото без опису