Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Каланчацька громада відзначила державне свято!

Знаменно, що день Конституції ми зустрічаємо в червні, коли блакить неба і жовтогарячі лани зливаються в єдине велетенське знамено, що символізує волю і працю.
У нашої країни був важкий і тривалий шлях до омріяної незалежності. Багато крові пролилося, щоб вільно говорити рідною мовою, щоб крилато розвівався сьогодні жовто-блакитний стяг, щоб була змога на весь голос заспівати невмирущі слова Чубинського. 


З нагоди відзначення державного свята - Дня Конституції України, 28 червня на площі Т.Шевченка відбувся повномасштабний концерт. Зі словами привітань до присутніх звернувся народний депутат України Федір Негой та перший заступник селищного голови Андрій Лабушний, які зазначили, що День Конституції України це свято, яке скріплює націю, виражаючи дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення й майбутнє. 
«Я переконаний в тому, що пройде певний час і свідомість нас українців зміниться… в шафі кожного буде стояти Біблія, Кобзар та Конституція України, три книги, що символізують нашу сутність…»-додав Андрій Григорович!
У свою чергу Федір Федорович нагородив громадою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом директора ПрАТ «Каланчацький маслозавод» Ружицьку Людмилу Пантеліївну.
По закінчення урочистої частині відбувся концерт. Присутні мали змогу насолодитись виступами аматорів Каланчацкої громади. Запальні танці,українські пісні та твори. Наша солов’їна мова вкотре нагадала кожному, що українці-вільний народ і ми цим пишаємось« повернутися до списку новин