Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Сплату земельного податку у 2018 році розпочато!

Згідно норм чинного законодавства  України обов’язковим платежем, що входить до складу податку на майно є плата за землю. Плата за землю – головний бюджетоформуючий платіж всіх сіл, селищ, міст, міст у районах, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.  З метою наповнення місцевих бюджетів, органам місцевого самоврядування надано право на встановлення місцевих податків, які відповідно до законодавства є обов’язковими до сплати на відповідній території.

          Платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі .

Нарахування фізичним особам сум податку згідно норм податкового законодавства проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про сплату податку.

податку фізичними особами здійснюється протягом 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення (надсилається або отримується в органах ДФС), тобто до 29 серпня поточного року.

Отож враховуючи вищезазначене, Каланчацька селищна рада повідомляє, що сплату земельного податку у 2018 році розпочато з 01.07.2018 року.          

Граничний термін сплати земельного податку 29 серпня 2018 року.  Памятайте!!!!Несвоєчасна сплата податку тягне за собою застосування штрафних санкцій та пені, у розмірах визначених законодавством.

 Додатково зазначаємо, що Державним казначейством України з 01 липня 2018 року змінені всі банківські рахунки та реквізити щодо сплати зобов’язань: з податку на землю, плати на землю орендної ділянки, сплати за розміщення тимчасової споруди та інших договорів та угод.

За додатковою інформацією щодо сум нарахованого земельного податку та розрахункових рахунків просимо звертатися до Каланчацької селищної ради або за тел.(05530)32105, а також до в.о. старост по сільським радам.« повернутися до списку новин