Пільгове перевезення громадян на 2018 рік

Дата: 17.07.2018 11:13

Рішенням двадцять сьомої сесії від 09 лютого 2018 року № 476 затверджено Положення про порядок компенсації витрат за пільгове перевезення окремих  категорій громадян на  міських  та приміських автобусних  маршрутах загального  користування. Відповідальний працівник селищної ради (приміщення Каланчацької селищної ради, каб. №13) та в.о. старост сіл за зверненням громадян пільгових категорій видають два талони на пільгову поїздку один раз на місяць. Громадяни надають під час поїздки перевізнику пільгові талони та документ, що дає право на пільгу.

Перелік  окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування:

• Учасники бойових дій;
  • Особи з інвалідністю внаслідок війни
  • Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (1 категорія, 2 категорія,  діти, які належать до потерпілих від Чорнобильської катастрофи )
  • Особи з інвалідністю I та II групи, діти з інвалідністю та особи, які супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю
  • Пенсіонери за віком
  • Діти з багатодітних сімей
  • Батьки військовослужбовця, який загинув чи помер або пропав безвісти під час проходження військової служби
  • Вдова (вдівець) військовослужбовця, її (його) діти
  • Фото без опису