СЛУЖБА В ПОЛІЦІЇ – ТВОЄ МАЙБУТНЄ!

З 16 липня 2018 року в Херсонській області проводитиметься набір в поліцію – на посади слідчих підрозділів та оперуповноважених секторів кримінальної поліції.  Заробітна плата від 10 000 гривень; соціальне забезпечення згідно діючого законодавства; професійна підготовка за міжнародними стандартами; можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських; перспективу кар’єрного росту.

Всю інформацію про етапи відбору кандидатів, вимоги до кандидатів на кожну конкретну посаду Ви можете знайти на сайті ГУНП в Херсонській області (https://hr.npu.gov.ua/uk/).

ПРИ ВИЯВЛЕНІ БАЖАННЯ ПРОХОДИТИ СЛУЖБУ в НАЦІОНАЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ до Каланчацького відділення поліції Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області (смт.Каланчак, вул.Херсонська, 20, сектор кадрового забезпечення – кабінет №3; Паламар Тетяна В’ячеславівна – 0952545525).