Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

28 липня - День хрещення Київської Русі – України!

Дорогі співвітчизники! У день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня хрещення Київської Русі – України! Для нас цей день фіксує і означає кілька принципових понять. Це – спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави. Це – неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри. Це – соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці – Києва. Це – єдність нашого державного і духовного начала.

Із хрещенням для нашого народу розпочалася нова історія. Віра створила ідею: єдиний народ, могутня держава, приналежність до європейської цивілізації. Наш народ був вірний цій ідеї завжди.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я, щастя, миру  і  довголіття та Господнього Благословення!

З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!« повернутися до списку новин