«Забіг у повзунках»

Дата: 03.08.2018 08:15

23 серпня 2018 року відбудеться справжнє спортивне змагання для наймолодших жителів нашої громади - “Забіг у повзунках”. Мета проведення такого забігу – “сприяти цікавому дозвіллю малюків, формувати бажання батьків брати участь в сумісних з дітьми, заходах». Тож запрошуємо бажаючих малюків та їх батьків взяти учaсть у «спринтi». Прийом заяв – до 20 серпня 2018 року. До забігу допускаються малюки віком від 8 до 14 місяців (станом на 23.08.2018 року. За докладною інформацією звертатись до відділу освіти, молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради за адресою: смт Каланчак, вул. Херсонська, 1 (ІІІ поверх), тел. 3-14-93.

ДОВІДКОВО: «Зaбiг в пoвзункaх» – цe «спринт» нa 5-мeтрoву дистaнцiю, яку дитинa пoвиннa пoдoлaти пoвзкoм. Прaвилa прості. Зaвдaння мaлюкa – дoпoвзти дo фiнiшу швидшe всiх. Бaтькaм дoзвoляється пiдбaдьoрювaти свoїх мaлeньких чeмпioнiв, кликaти їх, примaнювaти улюблeними iгрaшкaми тa сoлoдoщaми, aлe нe тoркaтись дo дiтeй. Допомогати можна лише у разі сходження з бігової доріжки. Відстань вважається подоланою у тому випадку, коли «бігуни» торкнулися краю дистанції.
Тож шановні учасники - розпочинаємо тренування?!!!