Шановні мешканці, с. Бабенківка Перша та с Гаврилівка Друга Каланчацької об’єднаної територіальної громади!

Дата: 10.08.2018 13:49

Запрошуємо вас долучитися до громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації  для розміщення вітроелектростанцій на земельному масиві, що знаходиться за межами населених пунктів с. Бабенківка Перша, Гаврилівка Друга в адміністративних межах Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області.

Ініціатор проведення обговорення: виконавчий комітет Каланчацької селищної ради.

Дата та місце проведення громадського обговорення: 11 вересня 2018 року о 1400 год. в будинку культури с Гаврилівка Друга.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк до 07 вересня  2018 року, включно, на юридичну адресу:

смт Каланчак вул. Херсонська, 1, виконавчий комітет Каланчацької селищної ради

З повагою, виконавчий комітет Каланчацької селищної ради