Розпочато ремонт доріг вулиць З.Космодем'янської та Шмідта.

Дата: 13.08.2018 13:55

Десятками років наша дорожня інфраструктура повільно помирала, вибоїни на дорогах ставали більшими та глибшими, що призводило не тільки до незручностей, а й до систематичних ДТП. Розуміючи всю плачевну ситуацію керівництво громади доклали максимум зусиль для вирішення цього питання. Звичайно ніхто не обіцяє, що буде легко і швидко, кілометри поганої дороги та високі ціни на ремонт даються взнаки та позитивні зрушення вже йдуть.
Завершивши ремонтні роботи по населених пунктах, ми розпочали їх в Каланчаці. Завдяки спільній роботі селищного голови Володимира Зінчука та голови райдержадміністрації Олега Онуце вдалось вирішити ряд питань по нашому селищу. За рахунок додатково залучених коштів (кошти інвестора) розпочався частковий капітальний ремонт вулиці З.Космодем'янської та вже здійснено грейдерування та насип щебнем вулиці Шмідта.
Сьогодні ми повинні усвідомити одну річ, щоб щось збудувати потрібен час! Тому давайте відноситись толерантно та зрозумінням!