Каланчацький ясла-садок "Вишенька" завершує підготовку до нового 2018/2019 навчального року.

Дата: 18.08.2018 14:14

Кращий спосіб зробити дітей хорошими-це зробити їх щасливими. Дитячий садок-місце, де починається соціалізація дитини,її виховання та освіта. Тому завдання дитячого садочку-створити маленькій людині всі умови для радісного повноцінного розвитку. Каланчацька селищна рада зі свого боку активно сприяє створенню такий умов. Щоб дітям було затишно та взимку тепло у групових приміщеннях ,музичній та спортивній залах за кошти Каланчацької ОТГ встановлено троє вхідних дверей,8 балконних та 69 вікон на суму 198 495 грн.,виділено 10000грн на поточний ремонт укосів. Починаючи з вересня 2017р.за кошти місцевого бюджету значно покращено матеріально - технічну базу закладу та придбано :комп'ютерну техніку,70 комплектів постільної білизни,установлено у кожну вікову групу бойлери,унітаз у групу молодшого віку,оновлено подушки,придбано посуд.

Додатково та кому цікаво: на даний момент в Каланчацькому ясла-садоку "Вишенька"  наявні ще місця для дітей віком 4 років (група середнього дошкільного віку)та 5 років(група старшого дошкільного віку).