Херсонська область, Скадовський район

Шановні односельці та жителі Каланчацької громади! Сердечно вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

Дата: 22.08.2018 22:15
Кількість переглядів: 293

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Тож нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу. Нехай серця наповнюються прагненням до створення спільного надійного майбутнього для нас та наших нащадків, гордістю за патріотів, які відстоюють кордони нашої держави. У цей святковий день зичу усім нам мудрості, патріотизму, взаємної шани і миру у цей непростий для усіх нас час. Хай у кожному домі постає наш Прапор – оберіг майбутнього України. З повагою  селищний голова Володимир Зінчук!