На Каланчацькій землі замайорів жовто-блакитний стяг!

Дата: 23.08.2018 12:40

Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.
23 серпня є одним з найбільш знакових свят в історії нашої держави. Цього дня ми віддаємо дань героїчному минулому країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.
Сьогодні о 9 годині ранку, на площі Т.Г.Шевченка відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, участь в яких взяли працівники місцевого самоврядування, виконавчих органів влади, окремих підприємств, установ та організацій району.
Право урочисто підняти державний прапор України надано учня Каланчацької загальноосвітньої школи № 2- Гузару Павлу та Нестеренко Діані.
Неможливо словами передати почуття, які виникають в кожного українця під час підняття національного стягу, адже він є втіленням споконвічних прагнень до миру, праці, краси та процвітання нашої землі.
Слава Україні!