Урочиста хода та підняття символу нашої держави на КПВВ «Каланчак»

Дата: 23.08.2018 12:41

Сьогодні український синьо-жовтий прапор знають у більшості країн світу, не тільки як державний прапор Української держави, перш за все, як символ свободи і відваги. Протягом численних історичних перетворень він символізував боротьбу за національне й соціальне визволення українського народу.
Після підняття символу державності над рідним селищем, представники громади та району вирушили на КПВВ Каланчак, щоб там на межі з тимчасово окупованим Кримом, засвідчити своє прагнення до свободи, незалежності та гідного життя у єдиній сім’ї.
Урочиста хода з державними та кримськотатарськими прапорами, відбулась за участю представників Каланчацької громади, Каланчацького та Чаплинського району.

З вітальним словам до присутніх звернулись Селищний голова Володимир Зінчук, голова Каланчацької райдержадміністрації Олег Онуце та голова Чаплинської райдержадміністрації Олександр Бурейко, які зазначили, що Український національний прапор – це наш історичний дух, наша совість і символ нашої незламності. Це вічно жива пам’ять і вічна мрія нашого народу. Під цим знаменом ми йшли до проголошення самостійної Української держави, а сьогодні розбудовуємо демократичне суспільство. Під цим прапором український народ на весь світ засвідчив своє прагнення до свободи, незалежності, гідного життя у єдиній сім’ї.
Право урочисто підійняти Український стяг надано учасникам антитерористичної операції Миколі Бойку та Євгену Карпенку.
Після закінчення заходу небо вкрилось жовто-блакитними кульками, неймовірно гарне дійство.