Цікаво, Творчо, Креативно!

Дата: 24.08.2018 13:06

Зазвичай ми звикли, що слово музей у 70% населення викликає почуття нудьги й тільки у 30 % зацікавленість. На жаль на сьогодні це є нормою для населення всієї країни, адже молоді куди цікавіше поюзати комп чи телефон, ніж поринути в життя, що вирувало задовго до них.
Працівники краєзнавчого музею Каланчацької селищної ради, не згодні з такою життєвою позиції 70 % і вкотре організували виїзну виставу (задля кращої обізнаності населення з їхньої історією), яка відбулась в кількох локаціях:
1. Виставка нумізматичної колекції музею "Становлення національної валюти"
2. "Девайси минулого"
3. Виставка української обрядової ляльки – мотанки

Було дуже цікаво та пізнавально! Люди підходили розглядали, запитували….
Хлопцям звісно було більш цікавіше подивитись на «девайси минулого» та валюту, адже можливість покрутити старі речі завжди слугувала чоловічим заняттям. А от дівчаткам до душі припали ляльки-мотанки. І не дивно, адже Лялька-мотанка – давня українська народна лялька, символ жіночої мудрості та зв’язок між поколіннями. Існують навіть припущення, що це одна із найдревніших іграшок і священних істот нашого народу, а її вік сягає близько 5 тис. років. Тому той факт, що саме прекрасна половина проявляє зацікавленість до такого роду оберегу може слугувати так званим генетичним кодом, що передається від матусі до доньки.
P.S. Хочеться додати, що спеціалісти відділу самі виготовляють такі гарні обереги, що відповідає не тільки їхній роботі, а й чуттєвій душевній натурі!