Єдина!Вільна!Неподільна!

Дата: 24.08.2018 14:15

Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.
(Василь Симоненко)
День Незалежності кожного року нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування нашої незалежної, демократичної та унікальної країни.
За роки незалежності ми зрозуміли, що державотворення — то не суцільне святкування, а насамперед великий труд. Кожен громадянин має усвідомити, що його власний внесок у скарбницю незалежності може стати вирішальним.

23 серпня, напередодні свята всієї країни, у Каланчаку на площі Т.Г.Шевченка відбувся великий святковий концерт.
З вітальним словом до присутніх звернулись селищний голова Володимир Зінчук та голова райдержадміністрації Олег Онуце, які не тільки привітали, а й наголосили, що сьогодні як ніколи від кожного з нас залежить становлення та розбудова нашої країни: "Кожен наш вчинок, кожен жест може змінити майбутнє Української держави.. Історія ніколи не закінчується, вона твориться нами щодня..".
За традицією лунали україномовні пісні у виконанні аматорів ГБК та його філій, чудові вірші та запальні танці, все це було овіяно святковою та натхненною ноткою минулого вечора.
Зі святом шановна громадо!