Підсумки чемпіонату «Каланчацької ОТГ»

Дата: 24.08.2018 17:58

Футбол це не просто - ти біжиш сюди, а ти сюди. Це кропіткий процес під керівництвом розумних людей. Розумних по життю, або за футбольними мірками - неважливо. Людей, які вміють пояснити, навчити й завести. Не вийти ноги переламати або за суддею побігати, а бути однією командою - Діяти в унісон. Це і є гра.
Впродовж всього літа команди Каланчацької громади змагались за першість у чемпіонаті « Каланчацької ОТГ». Сьогодні, у день народження нашої України настав час підбивати підсумки та нагородити найкращих. Ну і звичайно розіграти кубок «День незалежності України», але про це поговоримо пізніше.
В запеклій боротьбі, що тривала майже три місяці зустрілись 6 команд, 6 претендентів на перемогу та справжніх переможців всього 3
І місце - ФБ «Торнадо»с.Гаврилівка Друга
II місце – ФБ «Каланчацький» Каланчацька РДА
III місце - ФБ «Освіта» смт Каланчак
Переможці та призери нагороджені кубками, грамотами селищного голови ну й звичайно медалями!
Вітаємо наших спортсменів! Ви найкращі!