«ВИШИВАНКА – ЦЕ СТИЛЬНО !»

Дата: 31.08.2018 22:27

Хто з нас в дитинстві не мріяв підкорити подіум? Вдивляючись в екран телевізора на гарних моделей, подумки уявляли себе на якомусь шикарному конкурсі…Тепер можна не мріяти, можна спробувати, адже 15 вересня відбудеться справжнє дефіле у вишиванках.
Отже «Вольні козаки» і «Прекрасні паночки», якщо ви бажаєте проявити себе, відчути себе справжніми моделями, запрошуємо подати заявку на конкурс! Заявки подаються в оргкомітет Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради , до 05 вересня 2018 року , вікова категорія учасників від 2 років до 16 років.

Умови Конкурсу :
Учасники дівчата та хлопчики, поділяються на 4 вікові категорій ,в кожній до 10 учасників.
І вікова категорія - учні та учениці 8-11 класів Каланчацьких закладів освіти №1;№2;
ІІ вікова категорія- учні та учениці 5-7 класів Каланчацьких закладів освіти №1;№2;
ІІІ вікова категорія – учні та учениці 1-4 класів Каланчацьких закладів освіти №1;№2;
ІV вікова категорія- найменші мешканці селища Каланчак, віком 2-5 років. (участь у конкурсі приймають з дорослими)
Конкурс оцінює журі .
Конкурси:
1) «Дефіле у вишиванках»
Учасники І та ІІ вікових категорій перед конкурсом отримують назву пісні, під яку ,особисто кожен, буде демонструвати дефіле у вишиванках в ході конкурсу.
Учасники ІІІ вікової категорії готуються заздалегідь до конкурсу і демонструють показ, дефіле особисто кожен до 3хвилин .
Учасники ІV вікової категорії готуються заздалегідь до конкурсу і демонструють показ, дефіле з групою підтримки до 3хвилин .
2) Закритий конкурс.
Учасники ,кожен у своїй віковій категорії , отримують завдання і виконують.
Чекаємо на ваші заявки!