КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Херсонська область

ПОВІДОМЛЕННЯ Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата: 03.09.2018 11:58
Кількість переглядів: 879

Назва містобудівної документації: Детальний план території для розміщення вітроелектростанцій на земельному масиві, що знаходиться за межами населених пунктів с. Бабенківка Перша, Гаврилівка Друга в адміністративних межах Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області.

Громадські  слухання відбудуться:  11.09.2018 року о 14:00 год. в будинку культури с.Гаврилівка Друга.

Підстава для розроблення містобудівної документації: розпорядження голови Каланчацької районної державної адміністрації «Про розроблення детального плану території» № 218 від 26.07.2018  року.

Замовник містобудівної документації: Каланчацька селищна рада.

Платник містобудівної документації: Каланчацька селищна рада.

Розробник проекту містобудівної документації: ТОВ «УКРГЕНПЛАН».

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Мета проекту містобудівної документації: раціональне використання земельного фонду Каланчацької ОТГ. Обумовлення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та формування містобудівних умов та обмежень. З’ясування напрямів, черговості та обсягів подальшого використання території.

Склад містобудівної документації: Загальна пояснювальна записка та графічний матеріал, який виконаний відповідно до вимог нормативних документів.

Зміст містобудівної документації: Містобудівна документація містить критерії планувальної організації і містобудівного розвитку земельного масиву.

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З матеріалами проекту містобудівної документації у паперовому вигляді можна ознайомитися в приміщенні Каланчацької селищної ради. 

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Каланчацької селищної ради з з 09.08.2018 року по 07.09.2018 року. Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

  • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій: секретар Каланчацької селищної ради Іващенко О.М. 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь