Гурток для «особливих дітей»

Колектив «Храм доброго мистецтва»  Центру дитячої та юнацької творчості  продовжує набір до групи, гурток образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва, для дітей з особливими освітніми потребами. Така програма започаткована у 2018 року і стартує з вересня . Основною метою є формування уміння сприймати, розрізняти й аналізувати декоративні форми, виховувати естетичне сприйняття навколишнього світу, забезпечувати доброзичливу атмосферу.

Тут діти в процесі занять будуть  розвивати мислення, зорову пам'ять, творчу уяву, аналітичне мислення, дрібну моторику рук і головне - любов до творіння! ... Гурток  декоративно -прикладного мистецтва - це чудовий спосіб  знайти друзів, краще пізнати світ та свої вміння.

За довідками звертайтесь  за номером 3-11-91, Ботвінко Наталя Іванівна та Канівець Олена Олександрівна.

Раді усім бажаючим!