Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

На Херсонщині, поблизу окупованої території, проводять обстеження фахові лікарі

Сьогодні, 05 вересня, у шостій ранку група обласних лікарів відправилася до сіл Каланчацького та Чаплинського районів для обстеження, в першу чергу, дітлахів, адже за неофіційною інформацією хімічні викиди заводу «Титанові інвестиції», що знаходиться в окупованому РФ Криму, збільшилися врази. Нажаль, після окупації Криму це відбувається безконтрольно. Станом на 13 годину перевірено більше 300 людей, серед них 270 дітлахів.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко, у зазначених районах працюють 4 бригади та відбувається огляд населення, серед сіл прилеглих до заводу.

«В ході обстеження працюють обласні лікарі вищої категорії, серед яких кардіологи, педіатри, терапевти, отоларингологи. Наразі серед дорослого населення випадків захворювань поки що не виявлено. А серед дітей 5-7-х класів виявлено близько 20 випадків ларингіту, слизотечі, подразнення слизової оболонки. При цьому не можна точно стверджувати, що виявлені захворювання пов’язані з хімічними викидами кримського заводу «Титанові інвестиції». Результати обстежень отримаємо після лабораторних досліджень», - підкреслив Віктор Короленко.

Автор: Кухта Надія, Управління інформаційної політики ХОДА« повернутися до списку новин