Відбулась нарада при голові обласної державної адміністрації Андрію Гордєєву щодо ситуації, яка склалася в районі у зв’язку з викидами з заводу "Титанові інвестиції"

Дата: 07.09.2018 14:30

Сьогодні о 10 годині, у великій залі Головного будинку культури мешканцям громади надали інформацію, щодо ситуації, яка склалася в районі у зв’язку з викидами з заводу "Титанові інвестиції".
Як зауважив очільник області Андрій Гордєєв: «Після роботи регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Херсонській області були прийняті рішення щодо попередження можливих негативних наслідків від діяльності заводу «Титанові інвестиції», який працює на окупованій території., а саме:
- призупинити процес пропуску на КПВВ Каланчак, КПВВ Чаплинка в сторону півострова Крим (з встановленням медико-санітарних пунктів);

- призупинити освітній процес в школах та дитячих садках, які знаходяться в зонах можливих уражень;(Преображенка, Мирне, Гаврилівка, Олександрівка, Першоконстянтинівка та Григорівка)
- провести оздоровлення дітей-мешканців населених пунктів можливого ураження в дитячих оздоровчих таборах області;
- провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення для підвищення рівня обізнаності правил загально-профілактичних заходів.»
Під час наради директор Департаменту охорони здоров’я Короленко Віктор Миколайович зауважив, що за два дні було перевірено понад 800 дітей, у 15 з яких була симптоматика схожа на отруєння. Батькам таких дітей було запропоновано безкоштовно відправити свої чада для подальшої діагностики в лікарню. Дуже шкода, що в такій ситуації деякі батьки написали відмову.
Після наради, в.о.старости та директори шкіл та садків, що знаходяться в зоні дії можливого ураження, проводять роботу з батьками, щодо відправки їх дітей в табори відпочинку.
Також була загострена увага на тому, що приводу для хвилювань нема!