Рішення виконавчого комітету Каланчацької селищної ради від 07.09.2018 року №301 «Про запобіжні заходи з охорони здоров`я населення Каланчацької селищної ради»

Дата: 07.09.2018 15:02

Розглянувши рекомендації Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з вживання загально профілактичних заходів та у зв`язку з ускладненням екологічної ситуації на території Автономної Республіки Крим та надходженням інформації про факти забруднення атмосферного повітря шкідливими речовинами в наслідок діяльності заводу «Титанові інвестиції», керуючись статтею  144 Конституції України, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Каланчацької селищної ради  прийняв рішення:

1.Відмінити проведення всіх запланованих для проведення в вересні заходів (культурно-розважальних, спортивних та інших)  пов`язаних з перебуванням населення не в закритому приміщенні.

2. Відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Каланчацької селищної ради (Ситнікова О.В.), школа естетичного виховання (Годіна В.С.),

- рекомендувати призупинити роботу  закладів дошкільної, середньої та позашкільної освіти з 10 по 21 вересня включно.

- провести з батьками інформаційно-роз’яснювальну роботу.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лабушного А.Г.

Селищний голова                                             В.К.Зінчук