День народження нашої річки!

Колись наша річка Каланчак була окрасою місцевості:  повноводна, широка, вона відкривала свої обійми не тільки для місцевих жителів, а й давала змогу  невеликим грецьким кораблям заходити в її фарватер.Час нещадно йде далі, і колись  повна сил річка -  зміліла, почала забруднюватись побутовими відходами. Рибний запас скоротився практично до 2-3 різновидностей (і це нам ще пощастило що карась, живуча риба, яка пристосувалась до таких складних умов існування).

Однією  з причин занепаду річки є непродумане будівництво дамби поперек її русла.

Сьогодні, 14 вересня,   за волею серця та з нагоди святкування Дня малих річок та озер України, відбулась повномасштабна акція очищення нашої річки! Працівники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, підприємств та установ, а також не байдужі жителі селища на славу попрацювали! Зібрали сміття, сухі  гілки, очистили берегову зону  ну і нарешті була зруйнована дамба.

Хочеться вірити, що надалі односельці будуть з повагою відноситись до навколишнього середовища!

Бережіть природу! Бережіть себе!