Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Шановні земляки! 15 вересня ми святкуємо День селища Каланчак.

День народження нашого селища – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.
Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ селища Каланчак, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи селища – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.
Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.
Від щирого серця й від усієї душі зичимо усім нам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення, на нові добрі починання.
Тож нехай же і надалі процвітає наш Каланчак, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду!

З повагою 
Каланчацький селищний 
голова Володимир Зінчук»« повернутися до списку новин