Перший запуск «Сифону»

Дата: 25.09.2018 10:30

Сьогодні, 20 вересня, відбувся перший запуск «сифону». Чесно кажучи момент хвилюючий і важливий водночас, адже питання очищення річки є актуальнішим не тільки з екологічної точки зору, а й задля естетичної насолоди мешканців.
Офіційно будівництво сифону закінчилось на початку 2018 р. і його запуску ми чекали з нетерпінням майже пів року.
Щоб змонтувати «сифон» з двох трубопроводів довжиною в 200 метрів від СКК до річки Каланчак, вистачило всього двох місяців. Однак «паперовий» етап зайняв 3 роки. Тільки сам проект довелося переробляти тричі внаслідок змін законодавства та вартості робіт. Але й на цьому не закінчилось, затверджувати його потрібно було в Києві, на що голова Каланчацької об'єднаної територіальної громади Володимир Зінчук витратив купу нервів, але все ж таки досяг поставленої мети. ..