Віктор Павлік. Ювілейний концерт

Дата: 02.10.2018 09:04

Харизма України, улюбленець українських жінок, Віктор Павлік приїде в Каланчак з ювілейною концертною програмою". 25 жовтня о 18:00 на сцені Головного БУДИНКУ КУЛЬТУРИ прозвучать тільки хіти, 20 обожнюваних Україною пісень від головного романтика країни.
Це буде справжня симфонія музики, улюбленого голосу і віртуозної гри кращих музикантів. Гостей чекають музикальні сюрпризи і найромантичніший осінній день 2018-го. Якщо Ви хочете зробити пропозицію своїй другій половинці, сказати головні слова, на які раніше не наважувались, цей концерт для Вас. Адже кожна пісня цього артиста, це освідчення в коханні "Я вдячний Богу. Я вдячний людям. Свято коли ти поруч з найріднішими людьми", говорить Віктор Павлік.