Серебринський Володимир Олександрович

Дата: 12.10.2018 18:06

Житель села Новопавлівка , народився 29 грудня 1967 року. Строкову службу проходив протягом 1986-1988 років. Після звільнення у запас працював у колгоспі «Серп і молот», водієм. У Новопавлівці одружився, подружжя виховало сина. В час війни був мобілізований Каланчацьким райвійськкоматом. Номер обслуги гранатометного відділення, протитанковий взвод, 93-тя окрема механізована бригада. Життя рядового Серебринського Володимира обірвалося 13 вересня 2014 року біля с. Красний Партизан, Ясинуватського району Донецької області. Указом Президента України №473/2015 від 13 серпня 2015 року «За особисту мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Володимира Олександровича Серебринського нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Похований Володимир в селі Новопавлівка. В школі, яку він закінчив встановлено меморіальну дошку на його честь.