Шановні працівники харчової промисловості!

Дата: 21.10.2018 20:21

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом.
Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки, а ви, її працівники, виконуєте важливу місію - забезпечуєте населення продуктами харчування, піклуєтесь про стан здоров'я і добробут громадян.
Ваша невтомна та наполеглива праця є вагомим внеском у піднесення економіки району. Завдяки вашому високому професіоналізму, відповідальності та творчому пошуку задовольняються потреби людей у високоякісних та доступних продуктах харчування.

Впевнений, що уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент, забезпечить високу конкурентоспроможність місцевого продукту та сприятиме підвищенню добробуту кожної людини.
Щиро зичу усім вам успіхів у вашій нелегкій праці, добробуту, благополуччя, міцного здоров'я, оптимізму, невичерпної енергії та нових виробничих здобутків!Нехай ваша невтомна праця буде плідною. Нехай здійснюються усі плани, задуми, сподівання на благо України та нашого рідного краю.

Cелищний голова Володимир Зінчук