Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Каланчацька селищна рада придбала підйомник монтажний спеціальний типу ОПТ-9195

Довготривала епопея з освітленням вулиць поступово перетворюється в гарну та світлу картину, адже вечірні прогулянки для більшості мешканців нашої громади стали приємними та безпечними. 
Підтримуючи один з пріоритетних напрямків, а саме відновлення вуличного освітлення на території Каланчацької громади, селищна рада зіштовхнулась з проблемою обслуговування цієї системи, яку вміло здолала. А разом з тим перекрила, ще декілька болючих питань для населення(монтажні роботи та догляд за деревами).
Так, у березні 2018 року під час 22 сесії Каланчацької селищної ради прийнято рішення про закупівлю підйомника монтажного спеціального типу ОПТ-9195 на базі трактора МТЗ-80.1, за кошти інфраструктурної субвенції. Витрати становили 1 165 000грн.


Цей підйомник призначений для здійснення обслуговування вже встановленої системи вуличного освітлення, будівельно-монтажних робіт, робіт по догляду за деревами і т.д.
Сьогодні, 22 жовтня очікування нарешті перетворилось в реальність, ми вперше побачили його не на екрані ноутбука, а ось так вживу, отримавши при йому заряд позитиву. Можна безліч часу сперечатись чи дійсно він потрібен і чи виправдає він вкладені кошти та покладені надії, але істина одна для всіх – нам треба розвиватись, у нас безліч роботи та мало часу для її здійснення. Тож чекаємо перших виїздів техніки та віримо: «Не підведе!»« повернутися до списку новин