Каланчацьке бюро правової допомоги Голопристанського МЦ з надання БВПД інформує

Дата: 26.10.2018 15:02

З 01.07.2018року по 30.09.2018 року працівниками Каланчацького бюро прийнято 341 звернень, в тому числі 29 письмових звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги за результатами яких видано 18 доручення про призначення адвоката за рахунок держави та 9 доручень на складання процесуальний документів працівникам бюро правової допомоги.

Мешканцям Каланчацького району бюро правової допомоги надає наступні види правових послуг:

-  консультації і роз'яснення з правових питань;

- складення заяв, скарг та інших документів правового характеру;

- надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги.

Звертаємо увагу, що право на адвоката за рахунок держави мають: громадяни, дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму; інваліди, які отримують пенсію менше двох прожиткових мінімумів; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; учасники бойових дій; внутрішньо переміщені особи та громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб; та інші соціально-незахищені категорії населення.

При собі потрібно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

За безоплатною правовою допомогою можна звертатися до відділу «Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Херсонській області, який знаходиться за адресою: смт Каланчак, вул. Херсонська (Леніна), 9 (1-й поверх), тел.: (05530)3-15-03 або за скайп зв’язком: Каланчацьке бюро правової допомоги (kalanchatske@legalaid.ks.ua)

З повагою,

в.о. директора                І.М. Кеба